Schodiště

Dřevěné schodiště není jen praktickým prvkem interiéru, ale také znamením luxusu a přírodní krásy. S naším dřevěným schodištěm získáte nejenom pevnou a stabilní konstrukci, ale také krásnou vizuální doplněj interiéru.

Každé dřevěné schodiště, které vyrobíme, je naprosto unikátní a jedinečné. Nejenom, že zvýší hodnotu Vašeho domova, ale také dodá prostorům příjemnou a přátelskou atmosféru.

Vyrábíme samonosná schodiště a obklady betonových schodišť

Schodiště vyrábíme především z masivního dřeva (dub, buk, jasan). Vyrábíme jak samonosná schodiště, tak schodiště obkladová. Dle typu konstrukce je možné schodiště rozdělit na schodiště samonosná a schodiště obkladová. Ke každému schodišti Vám vyrobíme i zábradlí přesně dle Vašich požadavků.

Samonosná schodiště

Principem samonosného schodiště je to, že celá jeho konstrukce nese jeho váhu a pro schodiště tohoto typu není nutné budovat další podpěrné konstrukce. Schodiště vyrobíme přesně podle požadavku zákazníka, podle velikosti stavebního otvoru a výšky podlaží.

Samonosná schodiště vyrábíme z tvrdého dřeva (především dub, buk, jasan). Povrchová úprava schodiště je možná lakováním, případně mořením.

Obkladová schodiště

Obkladové schodiště se používá v případech, kde je již původní betonové schodiště, nebo schodiště s kovovou konstrukcí a toto je potřeba obložit dřevem ať už z praktického funkčního hlediska schodiště, nebo z hlediska estetického. Konstrukce původního schodiště může zůstat viditelná nebo jí je možné zcela skrýt a tím znemožnit rozeznání klasického schodiště od schodiště obkladového.

Obkladová schodiště vyrábíme z tvrdého dřeva (především dub, buk, jasan). Povrchová úprava schodiště je možná lakováním, případně mořením.

Zábradlí ke schodištím

Samozřejmostí je výroba bezpečného zábradlí ke každému, námi dodanému, schodišti. Zábradlí dodáváme nerezová, dřevěná a kombinaci nerezu a dřeva. Pro inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie.